Historia klubu

Historia klubu.Kaliski Klub Kyokushin-kan Karate David Club powstał w 2005 roku. Początkowo zajęcia odbywały się na ulicy Stawiszyńskiej 8. Wkrótce jednak okazało się, że sala przy tej ulicy jest za mała i trzeba było się przenieść do Szkoły Podstawowej NR 16 w Kaliszu. W 2006 roku klub poszerzył swoją działalność o kolejne sekcje w Szkole Podstawowej NR 6 oraz Gminnym Ośrodku Kultury w Szczytnikach i Stawie. Głównym celem klubu jest propagowanie sztuki karate, ale także opóźnianie inicjacji narkotycznej i alkoholowej wśród dzieci z Kalisza i okolic.

karatekalisz.pl historia klubu

W 2007 roku klub odnotował największy przyrost karateków, co uważamy za bardzo duży sukces i do dnia dzisiejszego dynamicznie się rozwija. W dniu dzisiejszym zajęcia odbywają się dla sześciu grup min. początkującej, średnio zawansowanej, starszej.

Obecnie zajęcia prowadzone są przez Tomasza Jeżyka, Kacpra Maliszewskiego,  Annę Bruś, Aleksandrę Bielską oraz Annę Picher w różnych szkołach SP nr 16, SP nr 6.Na dzień dzisiejszy klub zrzesza ponad 250 osób w większości dzieci oraz młodzież .

Twój sukces jest Naszym sukcesem !!!!!