: Zapisy do klubu. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na wspólne treningi karate.Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 506 091 772- Tomasz Jeżyk

 

ZAPISY  NA ZAJĘCIA KARATE!!!!

Telefon: 0 506 091 772

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualności

Mistrzostwa Wielkopolski Poznań 2013r.

Zawodnicy Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club udanie zaprezentowali się podczas sobotnich Mistrzostw Wielkopolski, zdobywając pięć medali. Dzień później natomiast stoczyli zwycięski bój w meczu karate - Kalisz kontra Zbiersk.

Wojewódzkie mistrzostwa w karate kyokushin odbyły się w Poznaniu, a ich organizatorem był Okręgowy Związek Karate oraz Poznański Klub Kyokushin Karate. Kaliską ekipą reprezentowało siedmiu młodych karateków. - Turniej rozgrywany był w konkurencji kata, czyli układów, w których oceniana jest technika precyzja i dynamika ruchu. Dla nas był to udany występ - stwierdził instruktor Tomasz Jeżyk. Kaliszanie zdobyli pięć medali, w tym jeden złoty. Po ten najcenniejszy krążek sięgnęła Patrycja Cieślak w kategorii do lat 10. Srebrne medale wywalczyli natomiast Filip Łuczak (do lat 8), Wiktoria Kubiak (do lat 12), Cezary Wytwer (do lat 12) i Anna Picher (do lat 16). O podium otarli się Mateusz Lisek i Mikołaj Aleksandrzak. W klasyfikacji drużynowej kaliski klub uplasował się na trzeciej lokacie.

Z kolei w niedzielę doszło do historycznego, bo pierwszego meczu karate pomiędzy Kaliszem a Zbierskiem, rozegranego w konkurencji kata. W spotkaniu, które odbyło się w Zbiersku, udział wzięło 78 karateków. - Każda wygrana przynosiła punkty, które przybliżały obie drużyny do upragnionego zwycięstwa - informuje instruktor kaliskiego klubu. Lepsi okazali się zawodnicy z grodu nad Prosną, zwyciężając 17-10. Rewanż nastąpi 25 maja w Kaliszu. - Turniej ten będzie także podsumowaniem zmagań naszej ligi i całego sezonu karate. Pomysłodawcą ligi jest Przemysław Podolski. W ten właśnie sposób chcemy zachęcić wszystkich naszych klubowiczów do reprezentowania naszego miasta - zakończył Tomasz Jeżyk.

Źródło faktykaliskie.pl

Bieg z flagą

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje o promocjach - zapisz się

 

Sponsorzy: Współpraca:

© 2005 - 2011 Kaliski Klub Kyokushin-kan Karate David Club. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jeśli masz pytania skontaktuj sie poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

• iElegancko.com Strony internetowe Strony WWW